Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Archandělé - vlatnosti, poslání a přivolání
15.07.2020

Archandělé - vlatnosti, poslání a přivolání

ARCHANDĚL ARIEL (Arael)
Je znám především svou spoluprácí se spravedlivým králem Šalamounem v otázkách živých i mrtvých.
Dokáže osvobozovat duše, které zde z nějakého důvodu bloudí. Pomáhá jim s očištěním a uvědoměním si, proč nanašly správnou cestu. 
Ariel je také andělským správcem pozemských vodních ploch. Dohlíží na ochranu čisté a zdravé vody. Pomáhá všem, kteří vodu a vodní obyvatele z říše zvířat spolu s ním chrání. Je proto považován za archanděla ekologů. 
Jak a kdy Ariela přivolat? Důvodem k přivolání tohoto archanděla může být nutná pomoc přírodě. Podaří se to nejlépe v přírodě, ideálně v blízkosti vody. 
Formulace pro přivolání: Archanděli Arieli, střážče vod a němých tváří, vyslyš nyní mé volání, ať přírodě se lépe daří. Pomáhej mi proti zlému, co přírodě škodí, ať se opět v lidech láska k pozemskému zrodí. 
 
ARCHANDĚL AZRAEL (Azrail, Ashriel, Azriel)
Tento archanděl je označován za Anděla smrti. Nejčastěji se vyskutuje právě tam, kde je smrt nejblíže. Poskytuje svou pomoc umírajícím i jejich blízkým. Doprovází zesnulé na druhý břech a oroduje za jejich duše. Truchlícím pomáhá převzít část bolesti a ukázat ji nové cesty. 
Jak a kdy Azraela přivolat? Důvodem k přivolání tohoto archanděla může být prosba o pomoc umírajícímu, který trpí, ale také prosba o utišení bolesti při ztrátě blízké osoby. 
Formulace pro přivolání: Archanděli Azraeli, strážče duší v nebi, v zemi, ulehči nám od bolesti, vrať do našich duší štěstí. Ať duše, které odcházejí, najdou další správnou cestu, ať andělé je provázejí, ať se vyhnou i všem trestům. 
 
ARCHANDĚL GABRIEL
Tento archanděl je andělem plodnosti i umění. Pomáhá při početí dítěte a následném bezproblémovém vývoji plodu v maminčině bříšku. Hlídá, aby se každé miminko dostalo do správné rodiny, ať už jde přímo o početí nebo i adopci. Gabriel pomáhá umělcům s inspirací a s ochranou jejich duší před nástrahami zla. Stojí za odvážnými novináři, skladatelům hudby posílá do tužek krásné tóny i slova, malířům neopakovatelné vize a hercům motivaci. 
Jak a kdy Gabriela přivolat? Důvodem pro přivolání může být například problém o těhotněním nebo prosba o pomoc při hledání vhodného dítěte k adopci, ale i potřeba podpory v jakémkoliv uměleckém směru. Pomůže každému, kdo je toho hoden. 
Formulace pro přivolání: Archanděli Gabrieli, strážče rodinného štěstí, ukaž mi teď milosrdně, kudy cesta dál má vésti. Pros za naše velká přání, chraň nás zlého veškerého, ať neschází nám odhodlání, ať dosáhneme vysněného. 
 
ARCHANDĚL HANIEL (Anael, Aniel, Hamiel, Onoel)
Tento archanděl přináší na zem léčivou energii. Pomáhá všem, kteří poskytují nejrůznější služby spojené s léčbnou těla i duše druhým a nečiní tak pro svůj prospěch. Jedná se např. o léčitele, bylinkáře, esoteriky, zpovědníky a další. Haniel přináší do lidských duší rovnováhu a pomáhá při nalezení duchovních příčin nemocí. 
Jak a kdy Haniela přivolat?Haniela může přivolat každý, jehož duše je čistá a chce pomoci druhému. Bude rád nápomocen např. při léčbě energií. 
Formulace pro přivolání: Archanděli Hanieli, našich duší léčiteli, pomoz druhým pochopit, jak sým tělům neškodit. Pomoz druhým s uzdravením a rovnováhy dosažením. 
 
ARCHANDĚL CHAMUEL (Camael, Camiel, Camniel, Cancel, Jahoel, Kemuel, Serafiel, Šemuel)
Tento archanděl je znám jako anděl nalezení, ať už se jedná o nalezení sama sebe, vhodného partnera, přátel nebo ztracených věcí. Pomáhá také najít nejvhodnější životní cestu a pochopení, proč člověk musí absolvovat to, co mu život přináší. Lze díky němu nalézt hlubší smysl všeho. 
Jak a kdy Chamuela přivolat? Chamuel přispěchá na pomoc každému, kdo chce najít cokoliv, co mu pomůže být lepším člověkem.
Formulace pro přivolání: Archanděli Chamueli, drahý rádče na mé pouti, dej ať najdu to co hledám, dej ať zmizí, co mě rmoutí. 
 
ARCHANDĚL JEREMIEL (Ramiel, Remiel)
Tento archanděl je andělem vizí. Je nápomocen všem, kteří chtějí svým vizím porozumět. Může se jednat o jasnovidce, ale i o každého, komu se zdál důležitý sen a chce jej pochopit. Není to snadný úkol. Jeremiel učí lidi dívat se vnitřním viděním. Neuznává rozum, považuje ho za nadbytečný. To sdrce a duše je podle něj správným vodítkem.
Jak a kdy Jeremiela přivolat?Jeremiela je dobré přivolat bezprostředně po probuzení za snu (procitnutí z vize), ale ideálně ještě před tím, než se podíváte do přímého světla, které část vize vždy ukryje. 
Formulace pro přivolání: Archanděli Remieli, strážče tajů našich duší, odhal, co jsme neviděli, co už rozum nepřehluší. 
 
ARCHANDĚL JOFIEL (Iofiel, Iopgiel, Zophiel)
Tento archanděl je andělem všeho krásného. Především pak krásných myšlenek a prostor. Pomáhá nám zastavit se a ocenit krásu všeho, co život a příroda nabízí. Jofiel má rád legraci, dobrou náladu a přátelskou společnost. Rád přispěje svými nápady i při tvorbě něčeho hezkého z přírodních materiálů, co potěší ducha.
Jak a kdy Jofiela přivolat? Jofiela neváhejte přivolat, když potřebujete inspiraci nebo pomoct udělat radost někomu druhému.
Formulace pro přivolání: Archanděli Jofieli, ochránče a strážče krás, dej abychom uviděli, co ukryto je kolem nás. 
 
ARCHANDĚL METATRON (Metatetron, Merraton, Metaraon, Mittron)
Metatron je považován za anděla přítomnosti. Je to on, kdo pomáhá žít TADY A TEĎ, kdo přesvědčuje lidi o kouzle každého neopakovatelného okamžiku a o tom, že čas neexistuje a je pouhou iluzí. Existuje pouze TEĎ. Zároveň je nápomocem dětem, které se narodily s velkým posláním - důležitým pro lidstvo. Jedná se o děti, které mohou být dospelým učiteli. Učí je bezstarostnosti, svobodě volby a duševní rovnováze. Metatron je také prostředníkem pro věci mezi nebem a zemí. Spravuje Akášickou kroniku a rozhoduje o možnosti nahlédnutí. 
Jak a kdy Metatrona přivolat?Metatrona volejte hlavně tehdy, když se snažíte porozumět nezvyklému chování svého dítěte (hyperaktivita, neuznávání autorit...).
Formulace pro přivolání: Archanděli Metatrone, pomocníku přítomnosti, přelaskavý můj patrone, nepochopení mě zprosti. Dovol mi jen nahlédnouti, proč a co se děje nyní, odstratit to, co mě rmoutí, prominout všem jejich viny.
 
ARCHANDĚL MICHAEL (Bešter, Mikail, Sabbathiel)
Michael je nejznámějším a nejmocnějším ze všech archandělů. Jeho jméno znamená odraz Božího světla a je zmiňován ve Starém i Novém zákoně. Byl zachráncem Daniela z jámy lvové a je návštěvníkem duší v momentu smrti, kdy nabízí vykoupení. Archanděl Michael je také strážným andělem, andělem smrti a coby anděl spravedlnosti drží v ruce váhy.
Jak a kdy Michaela přivolat? Pokud potřebujete akutní pomoc s odvahou, silou a ochranou. Také rád přispěchá na pomoc, pokud někde dochází k nespravedlnosti nebo pokud je potřeba s přechodem duše na druhý břeh. 
Formulace pro přivolání: Archanděli Michaeli, strážče duší, strážče práva, pomoz v této těžké chvíli, ať tu dobro neprohrává. Pomoz každé dobré duši, vysekati kolem trní, ať má život jednodušší, ať svou duši neposkvrní.
 
ARCHANDĚL RAFAEL (Labbiel)
Rafael je pánem veškeré energie. Ovládá i elektromagnetické pole a otisky minulosti na kažkém jednom místě této planety. Rafael je označován za Božího léčitele těl i duší, lidí i zvířat. Pomáhá rychle hojit rány i zacelit šrámy na duši. Zároveň dokáže ovládat i nejmocnější démony a zlé duchy. 
Jak a kdy Rafaela přivolat? Pokud je potřeba rychlé uzdravení nebo očista určitého prostoru od zlého (pohnuté minulosti, duchů, démonů)
Formulace pro přivolání: Archanděli Rafaeli, vzácný Boží léčiteli, uzdrav duše, jejich těla, udrav místa, co by chtěla, aby chmury odletěly. 
 
ARCHANDĚL RAGUEL (Akrasiel, Raguil, Rasuil, Rufael, Suri/an)
Raguel se rád zastává všem, kterým není štěstěna nakloněna a kteří nedostávaji dost prostoru na seberealizaci. Pomáhá prosadit skrytý talent a přinést trochu štěstí i do té nejsmutnější duše. Umí dodat odhodlání, sebevědomí a prosekat kus cesty. Zbytek už je na každém jednom člověku, který ho o pomoc požádá.
Jak a kdy Raguela přivolat? Pokud se cítíte nesvobodni nebo potřebujete nový životní impuls.
Formulace pro přivolání: Archanděli Ragueli, strážče i těch nejslabších, dej abychom zase měli čistou radost, chuť a smích. Ať svobodu pocítíme, ať je šťasten každý z nás, ať v ústraní žít nemusíme, ať vnímáme více krás. 
 
ARCHANDĚL RAZIEL (Ratziel, Saraqael, Suriel)
Raziel poskytuje všem připraveným Boží vedení. Pomůže s pochopením veškerých tajemství života a smrti - ať už to je věc esoterická, posvátná geometie, kvantová fyzika nebo telepatie. Raziel je vhodným průvodcem pro ty, kteří nejsou na zemi připoutáni k hmotě a ví, že jediné, na čem záleží, jsou naše duše a jejich čistota. Raziel se může zjevit ve snu a v jeho očích lze zahlédnout odpověď, kterou právě člověk hledá a stále nenalézá. 
Jak a kdy Raziela přivolat? Raziela přivoeljte v případě, že si nevíte rady s odhalením nějakého tajemství.
Formulace pro přivolání: Archanděli Razeli, strážče záhad veškerých, dovol i mně nahlédnouti, co se skrývá v očích Tvých. 
 
ARCHANDĚL SANDALFON (Sandolphon, Sandolfon)
Sandalfon, Metatronovo dvojče, byl původně běžným člověkem. Nyní je jeho hlavním posláním vyslechnout od lidí jejich modlitby a předkládat je Bohu. Má pochopení pro lidské vlastnosti, tedy i neřesti a patří mezi nejtolerantnější archanděly, který navíc dokážel utišit i ten největší žal. Kromě toho má Sandalfon neobyčejnou lásku k hudbě a často se vyskytuje tam, kde se ozývají krásné tóny.
Jak a kdy Sandalfona přivolat? Když máte důležitou prosbu k nejvyššímu a potřebujete ji co nejrychleji doručit. 
Formulace pro přivolání: Archanděli Sandalfone, pomocníku, co žal tiší, pros u pána také pro mne, ať prosebná slova slyší. 
 
ARCHANDĚL URIEL 
Jeho jméno je překládáno jako „Boží světlo" a coby posel světla je také často vyobrazován. Uriel je považován za nejmoudřejšího a zároveň nejtiššího z archandělů. Nikdy od něj nedostanete běžnou odpověď a nejspíš se ani ve snu nezjeví. Uriel totiž pracuje především s vnuknutím. V pravou chvíli pošle do mysli nápad, vizi nebo cokoliv, co člověku ukáže správný směr, aniž by postřehl, že se Uriel mihnul někde poblíž. Uriel také ovládá všechny živly. Je pánem ohně, vody, větru a blesků.
Jak a kdy Uriela přivolat? Pokud usilovně pracujete na něčem prospěšném a potřebujete inspiraci nebo když je Urielova pomoc potřebná při nějaké přírodní pohromě - požáru, záplavách, tornádu...
Formulace pro přivolání: Archanděli Urieli, vzácný stražče plamene, moudrosti náš učiteli, ať lepšími se staneme. Ať nikdo trestu nezaslouží, ať nehněváme nebesa, ať každý najde po čem touží, ať každé srdce zaplesá.
 
ARCHANDĚL ZADKIEL (Satqiel, Tzadkiel, Zadakiel, Zidekiel)
Zadkiel je blízkým spolupracovníkem archanděla Michaela. Je andělem tolerance, odpuštění a pochopení . Pomáhá lidem v druhých vidět to krásné a milovat bez podmínek. Potlačuje ego a brání povyšování nad druhými. Odstraňuje staré křivdy a pomáhá zacelit rány, které způsobily na duši. Jeho přítomnost je vždy láskyplná a může se projevit nadpozemsky jemnou a nádhernou vůní. 
Jak a kdy Zadkiela přivolat? Rád pomůže všude tam, kde je potřeba odpuštění a pochopení.
Formulace pro přivolání: Archanděli Zadkieli, páne všeho odpuštění, dej ať všude, v celé zemi, nalezneme pochopení, lásku k duším druhých lidí, ať to krásné každý vidí. 
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz